Montaż, projektowanie, konserwacja systemów alarmowych oraz monitoring wizyjny

Firma nasza jest firmą rozwojową  i dlatego stale  poszerzamy asortyment usług.Współpracujemy z wieloma firmami ochrony co pozwala nam na kompleksowość oferty.Wywiązywania się z najbardziej wymyślnych oczekiwań i podejmowania wyzwań by sprostać wszystkim potrzebą klientów.

Zapewniamy najnowocześniejszy sprzęt elektroniczny.Pełną gamę usług od projektowania poprzez montaż,konserwacje i serwisowania po monitoring wizyjny ( przemysłowy)."

[[Dwa lata gwarancji na system alarmowy i stały serwis 24 godzinny!!!]]


Monitorowanie obiektów 24 godziny na dobę po zainstalowaniu odpowiednich urządzeń na obiekcie i monitorowanie przesyłanych sygnałów przez centrum SMA.W zależności od zaistniałej sytuacji i potrzeb klientów dyżurny operator uruchamia grupę interwencyjną,powiadamia policję,pogotowie ratunkowe,straż pożarną,pogotowie energetyczne,wskazaną osobę itp.
Monitorowanie jest realizowane w obiektach o różnej wielkości i przeznaczeniu od zakładów przemysłowych poprzez magazyny ,sklepy,hurtownie,domki jednorodzinne ,itp.

Wszystkie usługi są wykonywane przez osoby odpowiednio przygotowane i wyselekcjonowane, posiadające niezbędne uprawnienia i kwalifikacje.